Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/akillisehirbursa/domains/akillisehir.bursa.bel.tr/public_html/wp-content/themes/dream-city/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 557

Trafik Yoğunluğu Uygulaması

Akıllı Şehir Bursa / ULAŞIM / Trafik Yoğunluğu Uygulaması
Trafik Yoğunluğu Uygulaması

Uygulama Hakkında

BURULAŞ Trafik Uygulaması; Bursa ili güncel trafik durumunu izleyebileceğiniz, trafik yoğunluğu hakkında bilgi vererek şehir içi ulaşımında kullanacağınız araçların tercihi noktasında sizlere yardımcı olmayı hedefleyen rehber uygulamadır.
Burulaş’ın bir hizmeti olan Burulaş Trafik uygulaması ile anlık trafik durumunu görüntüleyebilir, Bursa içindeki önemli yerleri arayabilir, bulunduğunuz konumdan seçtiğiniz noktaya yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca, Burulaş tarafından yayınlanan Kapalı ve Çalışma yapılan yollar için duyuruları görüntüleyebilir ve çalışma yapılan lokasyonlara yaklaştığınızda anlık bildirim alarak cep telefonunuzda bu uyarıları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama Özellikleri;
– Bursa genel trafik yoğunluğu haritası gösterimi
– Kapalı ve Çalışma Yapılan yolların harita ve liste ile gösterilmesi
– Kapalı ve Çalışma Yapılan yolların konum bazlı bildirimi
– Önemli Yer Arama özelliği ve sonuçların harita üzerinde gösterimi
– Harita üzerinde seçilen önemli yerlere doğru rota çizimi ve trafik durumu bilgisi görüntüleme

Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

Uygulamanın Sağladığı Faydalar

  • Şehrin tüm caddelerinin trafik yoğunluğunun izlenebildiği uygulamadır.
  • Toplu ulaşımı kullanan ya da özel aracı ile şehir içinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmayı hedefleyen yolcuların gideceği güzergâhın trafik durumu hakkında bilgi vererek zaman tasarrufu sağlar.

Yorum Bırakın