Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/akillisehirbursa/domains/akillisehir.bursa.bel.tr/public_html/wp-content/themes/dream-city/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 557
Proje Bilgi Sistemi
Proje Bilgi Sistemi
Proje Bilgi Sistemi
Proje Bilgi Sistemi
Proje Bilgi Sistemi

Proje Bilgi Sistemi

Proje Adı: Proje Bilgi Sistemi

Proje Bilgileri:

Proje Bilgi Sistemi, Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Dairesi Başkanlığı ArGe Şube Müdürlüğü’ne bağlı çalışan Fon ve Kaynak Araştırma biriminin işlerindeki süreçleri dijital ortama taşımak adına belediyemiz personelince geliştirilen tamamı yerli ve milli bir yazılımdır.

Sistem geliştirilmesi devam etmekte olup bittiğinde tamamen belediyemiz bünyesinde ve sahipliğinde bir yazılım olacaktır.

Yazılımın temel özellikleri;

– Kullanıcı Yönetimi

– Kullanıcı Rol Yönetimi

– Kurum Yönetimi

– Birim Yönetimi

– Fon Sağlayıcı Kaynak Yönetimi

– Açık Çağrı Yönetimi

– Proje Yönetimi

– Dosya Yönetimi

– Fon Süreçlerinde Sık Kullanılan Linkler Bilgilendirmesi

– Yeni Kullanıcı veya Proje Eklenmesi Durumunda Bildirim Gönderme İşlemleri

Proje Bilgi Sistemi geliştirilirken ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS, SignalR, MsSQL Server teknolojileri kullanılmıştır. Web tabanlı çalışan sistem farklı cihazlardan (Bilgisayar, Tablet, Telefon, vb..) kullanılabilir durumdadır. Gelen talepler doğrultusunda geliştirilmesine devam edilmektedir.

Projenin Hedefi:

Belediyemiz bünyesinde fon ve kredi ile yürütülmesi planlanan projelerin başvuru ve dokümantasyon süreçlerini takip etmek, Belediyemiz birimlerini açık çağrılardan haberdar etmek ve proje süreç takibini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Yorum Bırakın